Масштабна акція протесту таксистів пройшла в центрі Києва

В середу близько 11 години ранку в центрі Києва пройшла акція протесту таксистів проти незаконної монополізації ринку перевезень в Києві напередодні чемпіонату Євро-2012. Приблизно хвилин 30 машини їздили навколо будівлі Кабміну по вулицях Грушевського, Шовковичній, Інститутській, Хрещатику . Маніфестанти звинуватили в корупції керівника столиці Олександра Попова і Мінтранс, яким керує Борис Колесніков..Масштабна акція протесту таксистів пройшла в центрі КиєваВранці в середу в центрі Києва пройшла акція протесту таксистів проти незаконної монополізації ринку перевезень в Києві напередодні чемпіонату Євро-2012.Маніфестанти звинуватили в корупції керівника столиці Олександра Попова і Мінтранс, яким керує Борис Колесніков. Протестуючі стверджують, що чиновники вводять нові правила для таксистів , щоб віддати ринок «своїм» перевізникам

Вже на під\’їздах до центру Києва співробітники ДАІ намагалися зупиняти і складати протоколи проти тих водіїв, у яких на машинах були встановлені прапори організацій «Спільна справа», «Таксі столиці» і різні наклейки: «Закону так – Попову ні», «Ні монополії таксі в Києві! » і т.п.

До 11 години ранку в центрі зібралося близько сотні легкових автомобілів. Приблизно хвилин 30 машини їздили навколо будівлі Кабміну по вулицях Грушевського, Шовковичній, Інститутській, Хрещатику.

Ніяких додаткових незручностей інші учасники дорожнього руху від цієї акції не відчували, пробок у центрі не спостерігалося.

Після закінчення акції її учасники зібралися на набережній Дніпра біля Річкового вокзалу, де підбили підсумки, намітили плани на майбутнє. За час акції міліція склала 5 протоколів проти її учасників, 6 водіїв вдалося відбити від ДАІшників.

Уже ввечері організатори повідомили, що до деяких з учасників акції додому навідалися оперативні співробітники.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close