Багато київських таксистів працюють нелегально


Після проведення різних підрахунків було виявлено, що близько 26 тисяч автомобілів столиці займаються таксуванням, і більшість із них, а це приблизно 90-95 %, роблять це, не враховуючи вимоги закону по цьому питанню.
Багато київських таксистів працюють нелегально
Після проведення різних підрахунків було виявлено, що близько 26 тисяч автомобілів столиці займаються таксуванням, і більшість із них, а це приблизно 90-95 %, роблять це, не враховуючи вимоги закону по цьому питанню. Лічильниками обладнаний лише деякий відсоток, що складає 200-400 автомобілів. Про це та не тільки можна було почути від Андрія Антонюка на одному із телеканалів столиці, який займає на даний час посаду одного із представників робочої групи по впроваджені перевезень на таксі у Києві.
З його промови було зрозуміло, що зараз ситуація на ринку перевезень вкрай не приємна, оскільки столичні таксисти уже довгий час працюють без ліцензії. Крім цього автомобіль, згідно світовим вимогам, повинен обов’язково обладнуватися лічильником, а також водій-таксист зобов’язаний після здійснення поїздки видати пасажиру чек. Такі норми допоможуть як пасажирам, так і перевізникам.
Наразі, згідно слів Андрія Антонюка, дуже занепокоєні цією проблемою перевізники, котрі мають ліцензію і працюють законно, відповідально надають свої послуги. Вони мають ось такі нарікання, тому що конкурувати з нелегалами дуже тяжко.
Хочеться мати надію, що довго чекати не буде потреби.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close