Депутати все таки хочуть повернути доручення на авто


Якщо запропонований законопроект буде мати відносно позитивний результат, то водії будуть змушені мати дозволи на управління чужим автомобілем. Ці та інші нововведення були надруковані в законопроекті під № 10371 від 19 квітня 2012 року.
Депутати все таки хочуть повернути доручення на авто
Якщо запропонований законопроект буде мати відносно позитивний результат, то водії будуть змушені мати дозволи на управління чужим автомобілем.
Ці та інші нововведення були надруковані в законопроекті під № 10371 від 19 квітня 2012 року, котрий розповідає про внесення деяких змін стосовно законодавчих актів України відносно налагодження відносин щодо максимальної безпеки дорожнього руху». Згідно джерела, ініціатором цих нововведень є один з членів Партії Регіонів Ігор Савченко.
Головним ноу-хау вважають введення нових доручень на володіння чи використання чужого транспортного засобу, тобто без цих доручень управління таким засобом категорично забороняється. Для цього ще потрібно внести деякі зміни й до так званого закону «Про дорожній рух», до переліку документів мають включити цей дозвіл. Ці папірці водій повинен мати завжди при собі, коли знаходиться за кермом чужого авто.
Аби водії виконували дані вимоги, народні обранці підійшли до цього питання з хитрістю. Тому, якщо водій не буде при собі мати перелік документів, необхідних у випадку керування стороннім транспортним засобом, в який має бути включено і доручення, то він може понести адміністративну відповідальність за відсутність того чи іншого папірця, зокрема доручення. Штраф в цьому випадку може складати від 765 до 935 грн.
Хочеться відмітити, що доручення, окрім генерального, відмінили разом з обов’язковим проходженням техогляду в 2011 році.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close