Таксисти Києва висловили своє невдоволення біля Кабміну


Таксисти категорично незадоволені, що у Києві створюється робоча група, яка буде впорядковувати перевезення пасажирів на таксі до якої ввійшли лише п’ять із трьохсот операторів таксі. Тому таксисти протестують проти нового законопроекту стосовно таксі та проти передачі різних повноважень на регулювання цього муніципалітетам та вимагають створення робочої групи на базі Кабміну, яка складалась би з представників усіх операторів.Таксисти Києва висловили своє невдоволення біля Кабміну
Таксисти категорично незадоволені, що у Києві створюється робоча група, яка буде впорядковувати перевезення пасажирів на таксі до якої ввійшли лише п’ять із трьохсот операторів таксі. Тому таксисти протестують проти нового законопроекту стосовно таксі та проти передачі різних повноважень на регулювання цього муніципалітетам та вимагають створення робочої групи на базі Кабміну, яка складалась би з представників усіх операторів.
Ось чому в середу близько двох десятків київських таксистів прийшли на мітинг, який відбувся біля будинку Кабінету Міністрів. Його метою було опротестування монополізації ринку з перевезення на таксі, тобто реформи, котра передбачає, що марка то колір авто таксі має бути одноковим у всіх.
Згідно словам протестуючих влада також має намір зобов’язати кожного дня водіям таксі не тільки проходити медогляд, але й віддавати на перевірку свій автомобіль, щодо його технічного стану. І це не все. Мінімальна ціна за проїзд на таксі після введення змін владою має становити вже 65 грн. замість теперішніх 25 грн., і за кілометр пасажири будуть платити не 4 грн., а аж 11 грн.
Тепер зрозуміло чому протестувальники хочуть домогтися заборони, щодо будь-яких змін в законодавстві, доки ця робоча група не узгодить всі потрібні пункти.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close