Скандал навколо таксі Львова. Аеротаксі повернули до Латвії


Зовсім нещодавно розгорнувся скандал , котрий трапився саме в день відкриття новенького терміналу міжнародного аеропорту у Львові .Скандал навколо таксі Львова. Аеротаксі повернули до Латвії
Зовсім нещодавно розгорнувся скандал , котрий трапився саме в день відкриття новенького терміналу міжнародного аеропорту у Львові . Причиною скандалу згідно інформації сайту МА Львів , стало те що прбалтійські машини таксі котрі прибули під час відкриття новенького терміналу – того ж дня були відправлені назад у Латвію .
Згдіно цих данних ніяких договорів щодо перевезення пасажирів не було укладено і комунальному підприємству данні автомобілі не належать . \”Те що сталося вчора -\” зразок \”того, якою буде служба таксі в аеропорту Львова\”, – відзначає джерело видання.

Нагадаємо, у четвер, 12 квітня, біля новенького терміналу МА Львів імені Галицького Данила припаркувалися шість абсолютно нових таксі марки Toyota. Водії автомобілів познімали латвійські номерні знаки із своїх машин і поскладали їх у багажники.

Згодом львівські таксисти розкритикували заяву мера і помітили, що жодного конкурсу на послуги таксі аеропорт не проводив, хоча не так давно губернатор Львівської області Михайло Костюк поінформував, що оператор таксі, який буде працювати з аеропортом, визначать за допомогою конкурсу.

Трошки раніше Садовий Андрій ( міський голова міста Львова ) повідомляв що на новій парковці біля аеропорту буде працювати прибалтійський оператор таксі .

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close