Новинки автомобілів, огляди, тейстрайви

Таксі майбутнього вже у Лондоні


Від зарубіжних новинних видань надійшла інформація що до кінця цього – початку наступного року в аеропорту Хітроу (Лондон), буде введений в експлуатацію новий тип таксі.Таксі майбутнього вже у Лондоні
Від зарубіжних новинних видань надійшла інформація що до кінця цього – початку наступного року в аеропорту Хітроу (Лондон), буде введений в експлуатацію новий тип таксі. Унікальність цього таксі в тому, що перевезення пасажирів здійснюватиметься без водія! Цей вид таксі буде носити ім\’я – Personal Rapid Transit, або Персональний Швидкий Транспорт (ПБТ). Собівартість такого проекту оцінена на суму понад сорок мільйонів доларів. Це дорого чи дешево?
За даними тих же джерел в рамках цього проекту буде використовуватися близько двадцяти машин. Всі ці \”таксі\” будуть керовані за допомогою спеціально розробленого комп\’ютера і оригінальної лазерною системою навігації, яка безпосередньо і відповідатиме за управління таксі. ПБТ будуть здатні перевозити до чотирьох пасажирів з їх багажем одночасно. Швидкісний режим такого виду таксі буде обмежений 40 км на годину. Поки що в планах покривати шлях в чотири кілометри від паркувальної стоянки № 5 до головної будівлі аеропорту Хітроу. Для оплатили паркування проїзд в цьому таксі буде безкоштовним. Щоб почати поїздку пасажиру потрібно буде просто вказати маршрут на бортовому комп\’ютері цієї машини.
Очікувана кількість клієнтів аеропорту, які скористаються цим видом транспорту, досягає 500 тисяч чоловік за рік. Проект був задуманий з метою підвищення якості сервісу і рятування пасажирів від тривалих очікувань спец автобусів. Розробкою цієї системи займалися компанія Advanced Transport Systems Ltd і Брістольський університет. Першим пасажирам доведеться відчути себе акторами якоїсь фантастичній кінострічки, але прогрес неминучий і можливо нашу країнувін теж застане.

Таксі майбутнього

Таксі майбутнього вже у Лондоні

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close