Киев освободят от таксистов

В Украине пытаются навести порядок в автомобильной сфере, а именно в бизнесе таксистов. Как рассказал глава профсоюза таксистов Украины Василий ПопикУкраїна намагаються навести порядок в автомобільній сфері, а саме в бізнесі таксистів. Як розповів голова профспілки таксистів України Василь Попик, сьогодні, 18 червня, на засіданні робочої групи, створений при уряді, нарешті почули думку безпосередньо самих водіїв.
«Я тільки що вийшов з переговорів, на яких мене запевнили, що над новим законом про автомобільний транспорт разом з чиновниками будемо працювати і ми. Тому я впевнений, що у вересні на розгляд депутатам ВР буде представлений законопроект, який нарешті наведе порядок з таксі по всій Україні, а не тільки в Борисполі або на Центральному вокзалі в Києві », – розповів Василь Попик.
До речі, через драконівських, на думку таксистів, нових правил, які хотіли вводити вже з 1 липня, водії збиралися проводити масові страйки під Кабміном. Зараз же після досягнення компромісу з урядом, глава профспілки буде заспокоювати своїх колег, щоб ніхто не їхав до Києва на мітинг.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close