90% таксі у Києві не відповідають стандартам Черновецького

Майже 90 відсотків таксі, які щодня курсують вулицями столиці, не відповідають встановленим стандартам. Майже 90 відсотків таксі, які щодня курсують вулицями столиці, не відповідають встановленим стандартам.

Про це заявив міський голова Леонід Черновецький, пише муніципальна газета \”Хрещатик\”.

\”90 відсотків таксі, які їздять у Києві, на наш погляд, не відповідають жодним стандартам, і в цьому є проблема\”, – сказав мер.

Водночас він пообіцяв, що незабаром у столиці може з\’явитися комунальна служба таксі.

\”Не думаю, що в нас будуть проблеми з тим, щоб організувати комунальну службу таксі. Їх у нас достатньо. Ми вже провели велику роботу. Ми відмоніторили, які таксі в Києві існують\”, – сказав Черновецький.

Як відомо, торік розпорядженням міського голови було створено робочу групу, яка має реалізувати в столиці програму \”Муніципальне таксі\”, керівником її був Євген Червоненко.

\”Робочою групою розроблено план реалізації програми. До роботи з самого початку залучали представників профспілкових організацій таксистів та операторів ринку\”, – сказав екс-заступник голови КМДА.

За словами Червоненка, фахівці мають закінчити розробку і затвердити правила надання послуг службами таксі, в яких буде визначено вимоги до перевізників відповідно до європейського рівня обслуговування, єдиної цінової політики, екологічних норм, безпеки перевезень пасажирів, швидкого виклику таксі, систем захисту і безпеки пасажирів.

Він вважає, що Київська адміністрація забезпечить мешканців та гостей столиці комфортними та безпечними послугами таксі, які відповідали б рівню європейського міста.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close