Мінтрансзв’язку просить автоперевізників не піддаватися на провокації

Міністерство транспорту та зв’язку України уповноважене заявити, що така діяльність суперечить законодавству України та просить автомобільних перевізників не піддаватися на провокації.
Міністерство транспорту та зв’язку України уповноважене заявити, що така діяльність суперечить законодавству України та просить автомобільних перевізників не піддаватися на провокації.

Мінтрансзв’язку провело особисте розслідування подібних фактів. Як з’ясувалося, фірми заключають договір на суму 7500 грн. щодо надання дозволів на міжнародні перевезення, отримання ліцензій та ін. Одним з пунктів договору виконавець зобов’язується отримати факсимільний лист за підписом заступника Міністра транспорту та зв’язку про реєстрацію та внесення у базу даних автоперевізника.

Відповідно до законодавства, дозволи на міжнародні автоперевезення надає виключно ДП «Служба міжнародних автомобільних перевезень» («СМАП») за розпорядженням Державного департаменту автомобільного транспорту (ДДАТ) та розподіляє за формулою з оприлюдненням в Інтернеті, що було зроблено до 31 січня 2008 року. Також повідомляємо, що резерви, які раніше існували та надавали змогу зловживанням, скасовані наказом Міністра транспорту та зв’язку Йосипом Вінським.

«Діяльність подібних фірм можна розцінити як провокацію та шахрайство. Їхня діяльність подібна до трастових компаній чи фінансових пірамід, які ошукали громадян по житлу та грошам. Ми попереджаємо автоперевізників не піддаватися на провокації та повідомляти про подібні факти. Зі свого боку ми будемо звертатися до правоохоронних органів», – заявив сьогодні, 10 квітня, журналістам Заступник Міністра транспорту та зв’язку України – директор департаменту автомобільного транспорту Леонід Сергієнко.

Міністерство транспорту та зв’язку вже звернулося до Генеральної прокуратури та інших правоохоронних органів з проханням розглянути вищезазначені факти.

Мінтрансзв’язку згідно з законодавством не надає ніяких прав щодо виконання будь-яких функцій будь-яким компаніям, оскільки це – функції держави, і тому МТЗУ є компетентним органом при видачі дозвільних документів.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close