Шановні колеги із профспілки ПСТУ !

До редакції сайту «proftaxi.org.ua», та до мене, головного редактора П. Бабчишина звернувся голова ПСТУ В.Попик щодо розміщення на сторінках видання анонімних публікацій, які містять не правдиві, відверто наклепницькі, нічим не підтверджені тези про діяльність та приватне життя голови львівського обласного осередку ПСТУ. Шановні колеги із профспілки ПСТУ !

До редакції сайту «Офіційний сайт профспілки такстів України», та до мене, головного редактора П. Бабчишина звернувся голова ПСТУ В.Попик щодо розміщення на сторінках видання анонімних публікацій, які містять не правдиві, відверто наклепницькі, нічим не підтверджені тези про діяльність та приватне життя голови львівського обласного осередку ПСТУ.
Мотивував В.Попик свою вимогу тим, що, мовляв, проти цієї особи порушено кримінальну справу. Станом на сьогодні розслідування по цій справі призупинене. Вочевидь тому, а також на догоду власним амбціям, голова ПСТУ зараз вважає за потрібне спаплюжити честь і гідність одного із наших профспілчан.
Інформую вас про те, що інформаційний сайт ПСТУ, як і кожне видання ЗМІ в Україні, у своїй діяльності послуговується певними нормативними актами та Законодавством. Надіслані у нашу редакцію матеріали уже створили прецендент із судовим позовом до «Скандальної газети», в.о редактора якої за гроші опублікував їх. А відтак ця газета опинилась під загрозою закриття…
Я не буду голослівним. Ось доказ цього твердження, адже на електронну адресу голови львівського обласного осередку ПСТУ З.Запотоцького від імені редакції «Скандальної газети» 28 лютого надійшло наступне повідомлення-відповідь на його вимогу щодо спростування:
«Ваше спростування я отримав і прочитав. Я можу його без проблем опублікувати в газеті. Але не знаю чи ви будете з цього задоволені, адже цей так, званий адвокат, Бєльский просто переписав статтю і каже. що те і те там неправда. Так воно чи ні, можна сперечатись, але нащо вам ще раз про це писати. Люди ж наші розумітимуть це з точністю до навпаки. Я напишу, що це неправда, а хто ж в це повірить, пане Запотоцький? Ми ж друкували чимало статей на вашу підтримку, хоча з вашого боку підтримки не було жодној, ваша фірма навіть газет не купила в кіоску. А ця ваша знайома Тершак тут у мене отримує зарплату 400 доларів на місяць, і мені щей адвоката підганяє з погрозами закрити газету! Я не знаю, пане Запотоцький, щоб ви зробили зі својм працівником, який у вас
отримує гроші і вам же й сере і адвокатів приганяє з погрозами судами. Зрозумійте мене правильно. Ми нормальні люди. Заробляємо як можемо і не тільки собі, а й для колективу і ті копійки, що були заплачені вашими опонентами пішли на зарплату тој ж Тершак! У мене просто слів нема, як так можна – срати в криницю, з якој воду черпаєш? Якщо ми вас образили – нема питань, ми вибачимось, але моя вам порада, не майте з нею справи, це не людина, я не знаю як це назвати, те що вона зробила…З повагою, в.о. редактора Йосиф Пазяк «.
Оскільки сайт ПСТУ не продається навіть голові, то повідомляю вас, що у подібних війнах, з етичних міркувань я, як редактор сайту, не буду приймати участі. Якщо пан Попик хоче розповсюджувати такі статті то для цього є інші газети та сайти які не дорожать своєю честю.
Я також закликаю вас утриматись від підтримки брудної політики і стратегії, розробленої В.Попиком, який проплачує подібну «заказуху».
Згідно з Цивільним кодексом України несе відповідальність за поширення недостовірної інформаціії джерело поширення, а саме те видання, що її опублікувало.
Я нікому не дозволю підставити наше видання.
З повагою,
Редактор сайту ПСТУ, голова Тернопільського обласного осередку ПСТУ-

П.Ю.Бабчишин.

P.S. Якщо хтось із голів бажає висловитись на цю тему та надати коментар я з задоволенням його розміщу. Адреса для контакту:voyage@ml.net.ua

Статті додаю :

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close