З тернопільських таксистів обіцяють зробити професіоналів

До проведення курсів, окрім працівників ДАІ, залучать психологів, медиків та юристів
До проведення курсів, окрім працівників ДАІ, залучать психологів, медиків та юристів

Куси водіїв започаткує з наступного року Тернопільська обласна профспілка таксистів у зв’язку з тим, що в місті бракує таксистів-професіоналів.
До проведення курсів, повідомив голова профспілки Петро Бабчишин, окрім працівників ДАІ, залучать психологів, медиків та юристів.
– У Тернополі більшість водіїв – непрофесіонали. Тобто вони водії, але не таксисти. Нормальних водіїв бракує, іноді їздять такі, які щойно здали на права і навіть правил до кінця не знають, – каже пан Бабчишин.
Курси при профспілці розпочнуть діяти орієнтовно у лютому-березні 2008 року. Триватимуть вони 1-2 місяці. Після завершення курсів водій отримуватиме посвідчення таксиста.
– Водії з таким посвідченням матимуть переваги при прийомі на роботу порівняно з іншими водіями, які захочуть працевлаштуватися в таксофірмі. Випускникам курсів довірятимуть нові автомобілі, – пояснює мотивацію проходження курсів Петро Бабчишин.
За його словами, курси для новачків, які ще не працювали таксистами, будуть безкоштовними. Для вже діючих таксистів їх навчання оплачуватимуть таксофірми. Скільки саме коштуватиме підвищення кваліфікації, наразі підраховують.
– Курси допоможуть підвищити рівень обслуговування пасажирів, – запевняє пан Бабчишин. – Окрім цього, ми створимо базу даних тернопільських таксистів. Це дасть можливість відстежувати, чи були якісь скарги на роботу водія, чи потрапляв він в аварії, як часто він змінює таксофірми.
Загалом, за даними голови профспілки, офіційно у Тернополі працює 3 тис. таксистів. Ще стільки ж, каже він, працюють у місті нелегально.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close