Трагічно закінчився напад на таксиста на Волині

Трагічно закінчився напад на таксиста на Волині
Четвертий від початку цього року напад на таксиста, на Волині, закінчився трагічно. Від ножового поранення у шию 32-річний водій загинув на місці. Четвертий від початку цього року напад на таксиста, на Волині, закінчився трагічно. Від ножового поранення у шию 32-річний водій загинув на місці.
Убивцею виявився 18-річний юнак. Через брак грошей він не міг розплатитися за поїздку. Правоохоронці затримали нетверезого молодика вже за чотири години. Проте він свій учинок пояснити відмовився. Хлопець уже двічі судимий за крадіжки. Тепер йому загрожує від 7-ми до 15-ти років позбавлення волі.

Олександр Сохацький, перший заступник начальника УМВС у Волинській області: “Безглуздий злочин – він сам не може пояснити мотиви, бо був нетверезий. Він раніше судимий. Зараз затриманий, буде суд (…) злочинів могло і не бути, якби була особиста безпека таксистів. Бачить, що п’яні молоді дають в залог мобілку, не маючи грошей. Сьогодні була розмова з головою профспілок таксистів, про зустріч усіх таксистів з міліцією про обрання тактики, щоб такого не було”.

Related Articles

Залишити відповідь

Back to top button
Close
Close