Автоновини

Чому не варто перефарбовувати всю деталь через подряпини?

Помітили відколи на дверях чи подряпини на правому крилі? Не поспішайте перефарбовувати деталі. Ось 3 вагомі аргументи на користь локального ремонту.

Дефекти на кузові псують зовнішній вигляд машини. Особливо, якщо ви збираєтеся продавати авто. Перша думка, яка приходить в голову – пофарбувати деталь. Але є ряд причин, через які не варто вирушати до маляра, а краще акуратно локально зафарбувати дрібні подряпини. 

1. Складнощі з підбором кольору

Навіть у професійній автомалярній майстерні можуть помилитися з кольором і деталь буде виділятися. Особливо непотрапляння в тон видно на сонячному світлі, а "найпроблемнішими" вважаються білий і всі "металіки". Покупець обов'язково помітить перефарбований елемент і малоймовірно, що повірить в історію про усунення дрібних відколів. 

2. Труднощі з перефарбуванням

Не у всіх автомайстерень є професійне фарбувальне обладнання з такими ж налаштуваннями, як на конвеєрі заводу. В результаті якість покриття може відрізнятися. На практиці, водійські двері виглядають "просто інакше", ніж пасажирські та весь кузов. Навіть, якщо тон підібраний ідеально. Щоб виправити ситуацію, доведеться фарбувати додаткову зону навколо проблемної деталі або всю ліву сторону кузова. Хоч і машина буде виглядати бездоганно, товщиномір повідомить покупцеві про масштабні малярні роботи. 

3. Проблеми з продажем

Покупці приходять на огляд машини з цілим арсеналом гаджетів і товщиномір – перший списку. І для них перефарбований капот або крило означають аварію. Та ж історія і зі здачею авто в трейд-ін. 

Як бачите, дрібні відколи не завжди вимагають глобальних рішень. Найчастіше, розумніше акуратно локально зафарбувати дефекти кузова і чесно повідомити про них покупцеві. 

  • Теги:
  • Советы автомобилистам

Источник

Related Articles

Back to top button
Close
Close