Автоновини

Що означають різнокольорові смужки на нових покришках?

Ви купили нові шини і виявили на них кольорові смуги та точки. Навіщо вони потрібні і що означають?

Шинні заводи щодня випускають тисячі листів протектора. Щоб полегшити роботу співробітникам, доводиться придумувати систему маркування. Виходить, що кольорові лінії – це не що інше, як закодовані характеристики конкретної моделі шини. Для працівника конвеєра вони означають тип, розмір та інші параметри покришки. І розшифрувати таке позначення під силу співробітникам шинного заводу.

Символи, смуги або лінії мають значення тільки для конкретного підприємства, на якому виготовлялась покришка. Часто трапляється, що одна і та ж модель однакового розміру буде розмічена різними кольорами. Не варто турбуватися, якщо раптом виявите, що одна з шин відрізняється кольоровим маркуванням від інших. І тим більше, не потрібно підбирати покришки за кольором.


              Що означають різнокольорові смужки на нових покришках?

Зверніть увагу, що червона або жовта лінія часто має полярне значення на різних заводах. Більше того, вона може означати абсолютно інші параметри для різних моделей навіть одного бренду. Тому не витрачайте час на вишукування значення зелених або рожевих смуг на щойно куплених шинах. 

Кольорові смужки на автомобільній покришці призначені тільки для виробника. Тому вони й зникають через кілька поїздок. 

 • Теги:
 • шины

 • автомобильные шины

 • интересные факты

Источник

Related Articles

Back to top button
Close
Close