Автоновини

Як прибрати запах сигарет в автомобілі: дієві способи

Фахівці стверджують, що запах цигарок в салоні знижує вартість автомобіля при продажу. А ще заважає пасажирам, які не палять. Загалом, причин позбутися запаху сигарет в машині може бути багато. Скільки ж є способів прибрати аромат диму, котрий в'ївся в салон?

Сидіння з тканинною обшивкою інтенсивніше вбирають сигаретний дим, ніж шкіряні. Смоли та нікотин, що виділяються цигаркою в процесі горіння, осідають на всіх елементах салону: килимках, козирках, торпедо, дверях, оббивці стелі. Замаскувати або перебити аромат "ялинкою" на дзеркалі заднього виду або освіжувачем повітря навряд чи вийде. Є кілька методів боротьби з запахом сигарет: домашніми засобами, спеціальними препаратами та професійним чищенням. 

Домашні засоби для видалення запаху тютюну


              Як прибрати запах сигарет в автомобілі: дієві способи

Використання того, що є в кухонній шафці або домашній аптечці – метод із серії "дешево і сердито". Ось що підійде для боротьби з запахом:

 • активоване вугілля. Розкладені по салону таблетки здатні прибрати навіть запах, що в’ївся. Для максимальної ефективності міняйте активоване вугілля раз на добу;
 • нашатирний спирт. Аміак "працює" як і таблетки вугілля. Тільки їздити з ним не варто. Розставте по салону ємності з нашатирем на ніч. Вранці все приберіть і добре провітріть автомобіль;
 • оцет. Звичайний столовий оцет прибирає неприємні запахи. Технологія застосування така ж, як з нашатирним спиртом;
 • кавові зерна або стручки ванілі. Ароматні інгредієнти напоїв та десертів здатні впоратися з сигаретним димом. Сховайте стручки ванілі або мішечки з кавовими зернами в дверних кишенях, “бардачку”, чохлах сидінь, під килимками та всюди, куди придумаєте. Через кілька днів помітите ефект;
 • сода. Сода – відмінний і доступний адсорбент. Рівномірно розсипте її на сидіння і підлогу, залиште на кілька годин або навіть на ніч. Потім треба добре пройтись в салоні пилососом. 

Спеціальні засоби від сигаретного запаху


              Як прибрати запах сигарет в автомобілі: дієві способи

Якщо бавитись із содою, аміаком та мішечками з кавою – не ваше, або народні засоби не впоралися, зверніться до хімічної промисловості. В автомагазинах є асортимент антитютюнових засобів. Зазвичай вони в формі спреїв, що дуже зручно. Тільки використовуйте засоби згідно інструкції. 

Ще одні варіант – іонізатор повітря. Його можна тимчасово "поселити" в салон, поки не вивітриться запах. Або ж возити з собою постійно, якщо хтось в машині періодично курить. 

Професійний клінінг для боротьби з тютюновим димом


              Як прибрати запах сигарет в автомобілі: дієві способи

На 100% впорається з ароматом сигарет в салоні професійний клінінг. Фахівці використовують технологію "сухий туман", яка прибирає всі запахи: диму, бензину, фарби, вогкості, а також продуктів та тварин. Причому, з першого разу. 

За вашим бажанням суміш для обробки салону може бути ароматизованою. 

Очищення автомобіля "сухим туманом" проводять фахівці в майстернях та на мийках, так як потрібен спеціальний апарат для дрібнодисперсного розпилення, рідина, а також певні умови в приміщенні. 

Як бачите, побороти запах тютюну в салоні цілком реально. Для цього існує цілий арсенал методів – від народних до професійних. Вибір залишається за вами. 

 • Теги:
 • Советы автомобилистам

Источник

Related Articles

Back to top button
Close
Close