Автоновини

5 міфів про мотоцикли, в які ви досі вірите

Мотоцикли – це адреналін, драйв і свобода. А ще – міфи, в які багато хто чомусь вірить. 

1. Молоді байкери частіше потрапляють в аварії 

Немає ніяких доказів, що підтверджують цей міф. У разі аварії ризикують як досвідчені, так і гонщики-початківці.

Цікаво подивитися на дані американського агентства безпеки NHTSA про нещасні випадки на мотоциклах. Найбільша група гонщиків, яка потрапляє в аварії в США, має вік 40-55 років. NHTSA відстежує цю статистику близько 15 років, і більше 40% всіх загиблих водіїв в США в результаті дорожньо-транспортних пригод мали середній вік 42 роки. Так що, якщо ви молодий гонщик і плануєте купити свій перший байк, розкажіть про ці цифри своїм родичам або сім'ї, коли вони спробують вас відговорити.

2. Мотоцикли для великих брутальних чоловіків


              5 міфів про мотоцикли, в які ви досі вірите

Ідея про те, що мотоциклісти повинні бути сильними хлопцями дуже поширена. Якщо ви зробили такий висновок, виходячи зі спостережень в своєму районі, зрозумійте, що це просто збіг. Кожен може їздити на мотоциклі, як і на будь-якому іншому виді транспорту, якщо у нього є необхідні навички, знання і, звичайно ж, відповідний байк.

Так, щоб ганяти на мотоциклі, потрібно володіти певною силою, але не чимось надмірним. Є байки, які підходять кожному. Вам потрібна сила, щоб маневрувати і направляти байк, але для цього не обов'язково бути бородатим крутим хлопцем.

3. Перший байк = байк мрії


              5 міфів про мотоцикли, в які ви досі вірите

Міф полягає в наступному: в якості першого мотоцикла ви купуєте мотоцикл мрії. Рано чи пізно навчитеся їздити на ньому. Все, що потрібно – це досвід. Звичайно, багато залежить від того, про що ви мрієте, але перш ніж витрачати великі гроші на найкрутіший байк, включіть раціональність. Можливо, важливішим, ніж мотоцикл, буде необхідне захисне спорядження. І не тільки шолом – обов'язково потрібні рукавички, черевики і хороший костюм. 

Якщо ви новачок в мотоциклетному світі, купіть що-небудь, що відповідає вашим здібностям.

4. Байкери – це ті, хто не може дозволити собі автомобіль


              5 міфів про мотоцикли, в які ви досі вірите

Це, безумовно, один з найбільш принизливих і найпоширеніших міфів про мотоциклістів. По правді кажучи, на мотоциклах їздять люди з усіх верств суспільства. Якщо ви підете на байкерський зліт, побачите безліч робочих, військових, лікарів, працівників сфери обслуговування, юристів і програмістів. Дозвілля на мотоциклі виходить за рамки раси, статі і класу. В цьому одна з принад поїздок на байці: вся справа в свободі пересування по дорозі на двох колесах. Суть не стільки в моделі мотоцикла або його вартості, скільки в загальних цінностях, обміні досвідом та інтересах в галузі.

Дивно, наскільки широко поширена це помилка. Ті, хто вважає байкерів людьми з низьким достатком, ніколи не цікавилися вартістю хорошого мотоцикла і вкладеннями в спорядження. А у скільки обійдеться тюнінг байка!

5. Автомобілісти ненавидять мотоциклістів


              5 міфів про мотоцикли, в які ви досі вірите

Це неправдивий і досить безсердечний міський міф. Інші водії не хочуть нікого збивати на дорозі! Більшість нещасних випадків відбуваються через те, що автомобілісти не підозрюють про байкера поруч. 

Малопомітні та невловимі мотоциклісти часто приховані за яскравим світлом, їх не видно за стійками даху автомобіля або іншим транспортним засобом.

Байкерам потрібно всього лише старатися стати помітнішими на дорозі за допомогою яскравих і світловідбивних елементів екіпіровки. 

 • Теги:
 • Мотоциклы

Источник

Related Articles

Back to top button
Close
Close