Автоновини

Що означає TFSI на багажнику Audi?

Вибираєте нову або б/у Audi? В описі бачите назву моделі і загадкову абревіатуру TFSI? Наприклад, «Audi A3 TFSI». Що означає скорочення виробника?

Що означає TFSI?

Значок TFSI використовується на кожному бензиновому автомобілі Audi, а на дизельному – TDI. TFSI означає «Стратифіковане впорскування палива з турбонаддувом» і позначає, що двигун бензиновий з турбонаддувом. Приблизно 15-20 років тому Audi також продавала двигуни FSI без турбонагнітачів.

Починаючи з осені 2017 року, моделі Audi часто отримують маркування перед значком TFSI або TDI. Це дві цифри, від 25 до 70, вказують на потужність автомобіля. Число не відповідає реальним об’єму двигуна або потужності. Виробник заявляє, що це спрощує порівняння бензинових і дизельних автомобілів з гібридними і електричними. 

TFSI або TSI?


              Що означає TFSI на багажнику Audi?

Audi – єдиний бренд Volkswagen Group, який використовує значки TFSI. Більшість інших (Volkswagen, SEAT, Skoda) замість цього застосовують маркування«TSI».У нових автомобілях, як правило, немає ніякої різниці між ними, оскільки двигуни часто використовуються різними брендами без будь-яких змін.

У старих автомобілях TFSI означав двигуни з ремінним приводом, а TSI – з ланцюговим приводом, але зараз це неактуально.

Що таке Audi TFSI e?


              Що означає TFSI на багажнику Audi?

Двигун Audi TFSI e – це не просто звичайний бензиновий двигун. Маленька буква «е» вказує на те, що автомобіль є плагін-гібридом (PHEV). Приклад цього –  Audi Q5 TFSI e.

В цьому випадку до бензинового двигуна приєднані один або кілька електродвигунів і акумулятор. Повністю заряджений акумулятор зазвичай забезпечує запас ходу на електротязі не менше 48 км, підвищує паливну економічність і в результаті знижує експлуатаційні витрати.

Чи виникають проблеми з двигуном Audi TFSI?


              Що означає TFSI на багажнику Audi?

У більшості випадків двигун Audi TFSI доводить свою надійність. Але, як і у випадку з усіма іншими силовими агрегатами, правильне і своєчасне обслуговування є ключем до довговічності. 

Двигуни TFSI до 2012 року часто відрізняються підвищеною витратою масла. В процесі діагностики майже завжди з'ясовується, що поршневі кільця зносилися. Клапани рециркуляції і форсунки теж відносяться до частин, за якими потрібно стежити, але у двигунів TFSI і TSI вони мають репутацію надійних.

 • Теги:
 • Audi

 • интересные факты

 • бензиновый двигатель

Источник

Related Articles

Back to top button
Close
Close