Автоновини

Що робити, щоб зіпсувати кузов за кілька років

Вважаєте, що в появі іржі на кузові нового автомобіля винен тільки недобросовісний виробник і вуличне зберігання? Ви теж можете досягти успіху в цьому! 

1. Паркуйтеся під деревами

Залишайте автомобіль під деревом, бажано під тим, яке облюбували птахи. Адже їх послід на кузові – "до грошей", а ще до ретельної мийки і лакофарбових робіт. 

Паркуйтеся під тими деревами, з яких обсипається побільше пилку, пелюсток і листя. Все це під сонячними променями виділить смолисті речовини, відмінно приклеїться до кузова і зіпсує антикорозійне покриття. 

І, звичайно ж, не поспішайте після тривалої стоянки під деревом їхати на мийку. 

2. Не мийте днище 

Забудьте про мийку днища авто! Ну, а що, його ж ніхто не бачить. 


              Що робити, щоб зіпсувати кузов за кілька років

2-3 рази за зиму мити днище? Регулярно і ретельно мити арки? Ні, не чули. Корозія почнеться через неякісне фарбування, а не через неправильний догляд. 

3. Не змивайте бітум 

Якщо у вас чорний автомобіль, взагалі можете не звертати уваги на сліди бітуму. Зі світлим кузовом складніше – плями від гарячого асфальту помітніші. Але нічого страшного: з часом бітум розчинить лакофарбове покриття і залишиться з автомобілем назавжди. 


              Що робити, щоб зіпсувати кузов за кілька років

Возити з собою в спеку спеціальний розчинник, щоб оперативно видаляти смолу і плями від асфальту? Ще й м'яку серветку, і воду … ні, не варто захаращувати багажник.   

А як ви допомагаєте кузову швидше іржавіти? 

 • Теги:
 • Советы автомобилистам

Источник

Related Articles

Back to top button
Close
Close