Автоновини

Більше не німецький. Куди переїхав новий VW Passat B9?

Німецький Volkswagen більше не розробляє моделі сімейства Passat. Створенням нового Пассата тепер займається чеська Škoda. 

Новинка сімейства Passat має внутрішньозаводський індекс B9. Автомобіль базується на модернізованій модульній платформі MQB. На такій же будують нову Škoda Superb.

VW Passat B9 та Škoda Superb подібні не тільки технічно, а й концептуально. Пассат перестає бути седаном. Нове покоління Passat стане ліфтбеком. В лінійці кузовів як і раніше залишається універсал Variant та вседорожній Alltrack. 


              Більше не німецький. Куди переїхав новий VW Passat B9?

Гама силових агрегатів нового покоління Passat складається з дизельних та бензинових двигунів з функцією підключення гібриду. Автомобілі будуть в передньоприводній та повноприводній версіях. Виробник анонсував трекові та повністю електричні B9. Нове покоління Passat будуть збирати в Словаччині або Чехії, остаточне рішення ще не прийнято. До цього 36 років Пассат випускали в німецькому Емдені. 


              Більше не німецький. Куди переїхав новий VW Passat B9?

Прем'єра VW Passat B9 відбудеться в 2023 році. Поки конструктори створюють новинку, пропонуємо подивитись каталог вже доступних Volkswagen Passat та вибрати автомобіль для себе! 

 • Теги:
 • автоновинка

 • Passat

 • Volkswagen Passat

Источник

Related Articles

Back to top button
Close
Close