Таксі у світі

У Мінську пройшли обшуки в офісах «Яндекс Таксі» Uber, інформацію підтвердили в прес-службах агрегаторів

Сьогодні в мінських офісах «Яндекс Таксі» Uber відбуваються обшуки. Цю інформацію підтвердили в прес-службах «Яндекс Таксі» Uber, а також адміністратор офісного будинку, в якому розташовується компанія. Офіси розташовані в різних частинах Мінська. В даний час в компаніях намагаються дізнатися подробиці і причини того, що відбувається.

Адміністратора офісної будівлі немає на місці, хоча він не повинен його залишати, прохід до ліфтів закритий. Ми додзвонилися до адміністратора. Він повідомив, що на момент дзвінка знаходиться на поверсі «ЯндексБел», в кабінеті з ним присутні співробітники компанії, представники міліції. За його словами, «розбираються, є що-то». На питання, озвучені на адресу «ЯндексБел» які-небудь звинувачення, пред’являють якісь порушення закону, адміністратор не зміг відповісти: «Ну що я буду вам говорити…»

Пізніше стало відомо, що правоохоронці, які приходили в Rubin Plaza, дізнавшись, що в цьому офісі «ЯндексБел» знаходяться тільки розробники, пішли. Озвучується версія, їх цікавив саме офіс «Яндекс.Таксі».

У компанії-перевізника, що співпрацює з «Яндекс.Таксі», повідомили нам, що мінські менеджери компанії не відповідають на повідомлення. У той же час, за словами співрозмовників, диспетчерські замовлення продовжують надходити.

Офіс «Яндекс Таксі» на проспекті Переможців закритий, журналістів туди не пускають.

Доповнено

Пізніше в прес-службі «Яндекса» надали більш розширений коментар: «Сьогодні в двох офісах Яндекса в Мінську пройшли обшуки співробітниками, які представилися ГУБОПиК Республіки Білорусь. Кілька співробітників Яндекса знаходилися в цей час в офісах. В ході обшуку ніяке обладнання або документи вилучені не були. У протоколі обшуку повна інформація про його обґрунтуванні не представлена. Після закінчення обшуку співробітники Яндекса не затримувалися».

Джерело

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close