Таксі в Києві

Нові стандарти послуг в Еліт таксі – безкоштовна питна вода в салоні таксі

З серпня 2020 року у всіх автомобілях Еліт Таксі для більшого комфорту наших клієнтів, безкоштовно, доступна питна вода. Еліт Таксі – найбільш комфортна, безпечна і зручна служба таксі в Києві і ми готові щодня підтверджувати ці слова на практиці.

Тому в серпні 2020 ми в обов’язковому порядку ввели нові стандарти. Так з серпня 2020 року у всіх автомобілях Еліт Таксі, для більшого комфорту наших клієнтів, безкоштовно доступна питна вода.

Постійні наші клієнти вже знають, що Еліт Таксі – це гарантовані комфорт, безпека і надійність на ринку транспортних послуг Києва. З початку літа наші клієнти знають ще одну перевагу служби Еліт Таксі – легальні перевізники мають право рухатися окремими смугами для громадського транспорту.

В каталозі таксі: Всі служби таксі Києва

Це прекрасна новина для нас і для всіх, хто користується нашими послугами, адже зараз, коли Київ стоїть, ми можемо запропонувати нашим клієнтам швидко і безпечно дістатися до потрібного місця, заощадити час і не стояти в пробках, тому що всі машини компанії Еліт Таксі є легальними!

Також, Еліт Таксі, як соціально відповідальна компанія, що дотримується всіх вимог Моз для запобігання поширення COVID-19 і зобов’язує водіїв при виконанні будь-якого замовлення бути в масці. Ми розуміємо, як важливо тримати високу планку надання послуг на ринку таксі, а тому не залишаємо без уваги ні одну скаргу.

З серпня 2020 року ми додали можливість пасажиру написати скаргу, якщо він зафіксує факт відсутності води в салоні автомобіля, або якщо при виконанні замовлення при перевезенні пасажирів водій відмовиться надіти маску.

Еліт Таксі гарантує таким клієнтам, що водій буде оштрафований, а частина штрафу буде нараховано клієнту у вигляді окремого сертифіката на поїздки з Еліт Таксі. Ми поважаємо кожного клієнта Еліт Таксі і вдячні нашим клієнтам за те, що вони вказують на наші недоліки і допомагають покращити якість надання наших послуг.

За таку допомогу ми заохочуємо наших клієнтів додатковими бонусними поїздками.

У форумі таксі: Еліт таксі (Київ) – відгуки водіїв таксі

Прийшов на пошту проекту Таксі Сервіс

Джерело

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close