Таксі по Україні

Uber Comfort – нова категорія таксі для пасажирів Über в Україні

Сервіс Über з сьогоднішнього дня пропонує своїм українським користувачам нову послугу Über Comfort. На додаток до UberX, Select, Van, Black, Green і Shuttle, користувачі Über тепер також можуть вибрати опцію Comfort у додатку Über і замовити поїздку в комфортному автомобілі з досвідченим водієм з високим рейтингом. Послуга буде доступна в додатку в усіх містах України.

Замовляючи поїздку Über Comfort, яка за ціною буде трохи дорожче, ніж UberX (в середньому на 20% більше), користувач отримає комфортабельний автомобіль з більшим простором для ніг, а замовлення прийме досвідчений водій з високим рейтингом.

Крім того, пасажири можуть вказати свої уподобання, коли мова йде про поїздку: вони можуть вибрати один з трьох варіантів температурного режиму і заздалегідь вказати в додатку перед початком поїздки, воліють вони їхати в тиші або поговорити. Більше того, водій чекає в пункті посадки до десяти хвилин за невелику доплату, тому не потрібно турбуватися, якщо зустріч трохи затримується.

У форумі таксі: Uber Comfort – нова категорія таксі для пасажирів Über в Україні

«З новим Über Comfort користувачі тепер зможуть замовляти поїздки в більш комфортабельних автомобілях, з досвідченими водіями з високим рейтингом і персоналізованих обслуговуванням за ціною, трохи більш високою, ніж UberX. Ми дуже раді представити цю нову послугу всім користувачам, які хочуть подорожувати з комфортом і в спокійній обстановці, одночасно надаючи нові можливості заробітку для водіїв з найвищим рейтингом», — говорить Георгій Соколянський, Глава розвитку Über в Центральній і Східній Європі.

На додаток до нескладного замовлення поїздки через додаток, користувачеві доступні всі звичні особливості програми Uber, такі заздалегідь відома інформація про ціни, оплата картою або готівкою, а також функції безпеки та інформація про поїздку і водія.

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close