Таксі в Києві

Нова категорія XL від Bolt – авто для великої компанії

Компанія Bolt запускає нову категорію XL. Пасажири зможуть замовити містке авто на 6 посадочних місць. Послуга запускається в Києві в тестовому режимі. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Бувають ситуації, коли необхідно викликати авто для групи людей. Наприклад, великій родині з валізами потрібно доїхати до вокзалу. Організувати таку поїздку непросто. Спеціально для подібних ситуацій компанія Bolt запускає нову категорію XL. Тепер не потрібно замовляти кілька автомобілів, щоб довезти всіх членів сім’ї. Приїде авто з достатньою кількістю посадкових місць і доставить пасажирів до місця призначення.

У форумі таксі: Нова категорія XL від Bolt – авто для великої компанії

Послуга запускається в Києві в тестовому режимі. Щоб скористатися новою категорією, необхідно в додатку Bolt вказати потрібну локацію, а потім вибрати категорію XL і містке зручне авто приїде в лічені хвилини.

У категорії XL доступні авто на 6 і більше посадочних місць. Наприклад, Volkswagen Multivan, Mercedes-Benz Vito, Renault Lodgy, Opel Zafira, Ford Galaxy. Мінімальна вартість поїздки складе 75 грн.

«Ми часто отримували прохання від користувачів додати категорію, в якій можна було б викликати авто з великою кількістю посадочних місць. Ми вивчили ринок і зрозуміли, що потреба в такій послузі дійсно є. Тому зараз ми запускаємо категорію XL в тестовому режимі», ― повідомив регіональний менеджер Bolt Тарас Потічний.

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close