Таксі у світі

Uber Technologies почали продавати ПО операторам громадського транспорту в США

Компанія Über Technologies відкриє транспортному управлінню округу Марін в США доступ до свого програмного забезпечення по підписці в рамках проекту по впровадженню в додаток компанії поїздок на громадському транспорті, повідомило агентство Bloomberg з посиланням на заяву Über.

«Оператори громадського транспорту округу Марін першими купили доступ до програмного забезпечення Über.. Програма, яка буде називатися Marin Connect, передбачає підключення до додатка громадських мікроавтобусів округу. Вона буде запущена з 1 липня», — повідомило агентство.

Як пише видання TechCrunch, транспортне управління округу буде платити Über абонентську плату за користування його. Поїздки у рамках програми Marin Transit з’являться в додатку Über.

«Користувачі в окрузі побачать нову опцію, яка називається Marin Connect, коли вони відкриють додаток Über. Ця функція дозволить забронювати поїздку на шестимісних мікроавтобусах, керованих Marin Transit… Додаток також дозволить користувачам розділити поїздку, якщо вони рухаються в одному напрямку», —розповіло видання.

За словами менеджера програми Ненсі Вілан, які наводить Bloomberg, партнерство укладена на 2 роки і сума угоди оцінюється в $80 тис.

Джерело

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close