Таксі по Україні

Страхова компанія “ІНГО” буде страхувати водіїв таксі Bolt від коронавіруса

Сервіс замовлення таксі Bolt буде додатково страхувати водіїв на випадок захворювання COVID-19. Програма від коронавіруса буде оформлена на тих водіїв, які здійснюють велику кількість поїздок у період карантину.

Водії будуть застраховані з можливістю продовження страхової програми, якщо пандемія і карантин продовжаться. Страховим партнером виступила страхова компанія “ІНГО”.

“З самого початку епідемії ми докладаємо всі зусилля для того, щоб мінімізувати ризик захворювання вірусними інфекціями: відкрили станції для дезінфекції машин всередині і зовні, а також ввели категорію авто з прозорими перегородками. Ситуація в світі показує, що боротьба з коронавірусом ще не закінчена і ризик зараження, можливо, буде залишатися довго. Тому ми вирішили застрахувати водіїв на випадок захворювання COVID-19”, ― розповіли в Bolt.

У форумі таксі: “ІНГО” буде страхувати водіїв таксі Bolt від коронавіруса

З липня 2019 року кожна поїздка від сервісу Bolt буде застрахована на суму до 1 млн. грн.

Як повідомлялося раніше, соціальну ініціативу сервісу перевезень Bolt по наданню безкоштовних поїздок для медичних працівників підтримала страхова компанія «УНІКА», яка разом з іншими представниками бізнесу, що приєдналися до програми, профінансувала більше 3 000 поїздок медпрацівників через сервіс Bolt.

У форумі таксі: Bolt (Болт) таксі Україна – відгуки водіїв таксі

Дана програма здійснюється за підтримки МОЗ України, адміністрацій Києва і Львова, спільно з міськими лікувальними установами, що надають допомогу при захворюванні вірусу COVID-19. Також, поряд з Bolt, в програмі беруть участь інші сервіси по транспортним перевезенням. Все, заплановано близько 50 000 поїздок. Фактично всі вони будуть оплачені соціально відповідальними компаніями, і СК «УНІКА» в їх числі.

Bolt, раніше відома як Taxify є естонської міжнародної приватною компанією родом з Талліна. Компанія випустила спеціальний мобільний додаток для пошуку, виклику і оплати як таксі, так і приватних водіїв.

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close