Пригоди з таксі

Викликав поліцію: співак Melovin повідомив про крадіжку, вимагання в таксі Uklon

Співак Melovin, представник України на Євробаченні-2017, повідомив про крадіжку, вимагання й умисне пошкодження його автомобіля. У цьому він звинувачує водія служби таксі Uklon, який відмовився без винагороди повернути втрачений у його салоні смартфон, а ще пізніше протаранив автомобіль артиста.

Історією про свої пригоди Melovin поділився на особистій сторінці в Instagram. За словами співака, у сформованій ситуації йому довелося викликати поліцію, але і це не сильно допомогло.

“З кишені, коли я виходив з машини, випав мій телефон. Водій погодився його привезти. Думаю: “Відмінно, порядна, візьму та й фінансово скажу “спасибі”, – розповів він. – Але тут голос водія різко змінюється, і він твердить, що знаходиться в телефонному центрі і готовий його продати на запчастини, а збереження залежить від гонорару, який я запропоную. А це виявилася майже половина вартості гаджета”.

Не допомогло співакові і звернення в службу підтримки: “Розмови з чотирма операторами не вирішили ситуацію, кожен говорив про своє. То вони не можуть зв’язатися з водієм, то вони не можуть змусити свого співробітника повернути тепер вже вкрадений телефон клієнту…”

Melovin пішов на умови водія, щоб домовитися про зустріч. Коли ж водій приїхав за адресою, розмова про повернення смартфона знову зайшов у глухий кут. “Діалог з таксистом про більш адекватною сумі не привів нас ні до чого хорошого. Водій визнав адекватним сісти в свою машину і в’їхати в нашу, в якій ми сиділи”, – додав він. Після цього, підкреслив співак, водій вийшов справити нужду просто біля його пошкодженого автомобіля.

Артистові довелося викликати поліцію, яка склала протокол і забрала водія в ділянку. Але незабаром наряд повернувся на місце інциденту – чоловік пересів у таксі і поїхав.

“Я розумію, що гроші не пахнуть, але репутація може. І, на жаль, не гірською свіжістю!” – підсумував свою історію співак.

Джерело

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close