Автоновини

Коли запрацюють маршрутки в Київській області – експерт

Які “сюрпризи” варто чекати пасажирам.

Коли запрацюють маршрутки в Київській області – експерт depositphotos

З 26 травня відновлюються регулярні і нерегулярні пасажирські перевезення міжміського та обласного рівня. Однак, старт роботи приміських маршрутів у Київській області не буде повноцінним. До роботи готові близько 70% транспортного складу. Про це повідомив глава транспортного підприємства “Трансгруп“ Володимир Назаренко в інтерв’ю Апострофу.

Читай також: “Ослаблення карантину“: У Києві зафіксовані величезні черги на транспорт

За словами експерта, неповне завантаження маршрутів відбудеться через відсутність водіїв. Частина з них живуть у передмісті і їм не на чому дістатися на роботу, а частина і зовсім змінила профіль діяльності.

Також Володимир Назаренко зазначив, що в середовищі перевізників здивовані рекомендаціями влади щодо наповнення транспорту пасажирами.

Нам пропонують перевозити таку кількість пасажирів, скільки сидячих місць. Дивно, що в метрополітені обмежень немає, дистанцію ніхто не тримає. Ми будемо просити владу зняти це правило“, – зазначив Володимир Назаренко.

Читай також: Як правильно водієві проїжджати пішохідний перехід: Пам’ятка від поліції

Також експерт зазначив, що підприємство “Транспгруп“ під час карантину зазнало збитків на суму в 480 тисяч гривень. Для компенсації втрат тарифи на перевезення підвищувати не будуть. Володимир Назаренко пояснив, що потрібно підняти тариф у два рази для перекриття втрат, але на це ніхто не піде.

Раніше ми повідомляли, що затори в Києві вражають масштабами. Транспортній розв’язці не посприяв навіть запуск метро.

BondarevskayaTat

Источник

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close