Таксі у світі

Uber готується інвестувати кошти в сервіс оренди електросамокатів Lime

Uber розглядає можливість вкласти гроші в розвиток іншого виду транспорту. Райдшеринговая компанія веде переговори з інвестування 170 млн доларів в сервіс оренди електросамокатів Lime. Переговори відбуваються у момент, коли бізнес Lime призупинився на тлі пандемії коронавіруса.

У листі до співробітників генеральний директор Lime Бред Бао зазначив, що змушений скоротити 80 осіб або 13% штату з-за негативних наслідків коронавіруса для бізнесу.

Майже за одну ніч все змінилося для нашої компанії. Напередодні пандемії ми перейшли безпрецедентний кордон, ставши першою компанією микромобильних операцій, яка досягла прибутковості. Однак з-за пандемії ми змушені були призупинити діяльність на 99% ринків у всьому світі, щоб підтримати глобальні зусилля зменшити темпи поширення коронавіруса, – заявив Бред Бао.

Однак у Lime були проблеми ще до пандемії. У січні компанія звільнила 14% свого персоналу (близько 100 осіб) та припинила діяльність на десятках ринків, щоб заощадити гроші.

Якщо Uber досягне домовленості з представниками сервісу оренди електросамокатів, вартість Lime зросте до 510 мдн доларів. Однак це число значно знизилося.

Uber вже входить до складу компаній, які інвестували кошти в Lime. Серед інших компаній були Alphabet Inc., GV, Bain Capital, Andreessen Horowitz, Fidelity Ventures і IVP.

Нагадаємо, раніше Über і його конкурент, сервіс таксі Lyft, повідомляли, що електросамокати та велосипеди є наступним великим справою для них. Так, в цій області вже є свої лідери, серед яких: Ofo, Bird, nextbike, Zagster, Mobike, Spin, Motivate, Razor і Skip.

Крім того, за чутками, Uber розглядає можливість придбання бізнесу з оренди велосипедів протягом наступних двох років. Зокрема, повідомлялося, що компанія веде переговори про купівлю Lime і його конкурента Bird Rides Inc.

Президент Lime Джозеф Краус заявив, що компанія не має наміру переходити у власність іншого підприємства. Однак вона може бути теж зацікавлена в придбанні Bird Rides Inc.

Джерело

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close