Таксі по Україні

Водії таксі на загальній системі оподаткування повинні використовувати РРО — податківці

Податківці Дніпропетровської області нагадали водіям таксі про обов’язкове використання РРО при розрахунках з пасажирами. Це обумовлено нормою Закону про РРО, відповідно до якої суб’єкти господарювання зобов’язані проводити розрахункові операції через РРО з роздрукуванням відповідних розрахункових документів.

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу, що суб’єкти господарювання, які перебувають на загальній системі оподаткування, у машинах – таксі при розрахунках з пасажирами готівкою повинні використовувати належним чином зареєстровані РРО, зокрема електронний таксометр, з роздрукуванням відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій.

У форумі таксі: Водії таксі на загальній системі оподаткування повинні використовувати РРО — податківці

Електронний таксометр — це РРО, який додатково забезпечує попереднє програмування тарифів за проїзд та облік вартості наданих послуг з перевезень пасажирів.

Це обумовлено нормою Закону про РРО, відповідно до якої суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу зобов’язані проводити розрахункові операції на повну суму покупки (надання послуги) через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи РРО з роздрукуванням відповідних розрахункових документів, що підтверджують виконання розрахункових операцій. Або ж у випадках, передбачених Законом про РРО, із застосуванням зареєстрованих у встановленому порядку розрахункових книжок.

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close