Таксі у світі

Акції агрегаторів таксі Über і Lyft прискорюють зростання, не дивлячись на погрози судами

Акції агрегаторів таксі вчора слабо відреагували на заяви про те, що влада Каліфорнії подали позов проти Über і Lyft за неправильне визначення статусу водіїв як незалежних підрядників. У той же час після закриття звіт Lyft викликав різке зростання котирувань компанії відзвітували на 16%, а конкуруючої Uber — майже на 8%.

Інвесторів надихнули дані по виручці і кількістю активних користувачів. Виручка зросла на 23% і склала $955,7 млн, що вище від очікуваних $893 млн. Активних користувачів стало більше на 3%, перевищивши 21,2 млн. Такі результати сприйняті позитивно з урахуванням негативного впливу COVID-19. Інвестори закрили очі на означений скоригований збиток на акцію на рівні $1,31, що перевищив прогнози, тим більше, що він істотно скоротився відносно аналогічного кварталу минулого року. Компанія заявила, що у неї є вільні грошові кошти у розмірі $2,7 млрд.

Глава компанії Логан Грін визнав, що коронавірус надав «сильний вплив» на клієнтів Lyft і основний бізнес. Він показав, що у квітні кількість поїздок скоротилося приблизно на 75% порівняно з минулим роком.

Читайте також: В Каліфорнії влади звинуватили Über і Lyft в обмеженні прав водіїв

Компанія взялася за оперативне скорочення витрат, що також по душі інвесторам. Минулої п’ятниці Lyft скоротила чисельність персоналу на 17%. Lyft скасувала майже всі знижки і припинила витрачати кошти на залучення нових водіїв на свою платформу, принаймні до тих пір, поки попит на перевезення не відновиться.

Грін також заявив, що компанія продовжить вкладати кошти в дослідження і розробки технологій безпілотного транспорту. «Наші інвестиції в AV мають вирішальне значення для майбутнього Lyft, і ми очікуємо, що вони принесуть високу прибуток в майбутньому, незважаючи на Covid», — сказав генеральний директор.

Технічно акції Lyft з моменту IPO — в явному низхідному тренді. Компанія розвивається і поки не вийшла в плюс. На денному графіку бачимо спадний канал, в якому явна перешкода бачиться в районі $40.

Uber відзвітує в четвер після закриття. Напередодні компанія також заявила про скорочення персоналу.

Джерело

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close