Закон

Безпека дорожнього руху серед пріоритетів у Президента України та Уряду

Безпека дорожнього руху серед пріоритетів у Президента України та Уряду

Безпека дорожнього руху серед пріоритетів у Президента України та Уряду, Владислав Криклій – Новини – Міністерство інфраструктури України

12 Березня 2020, 15:53Новини Автомобільний та міський транспорт Безпека на транспорті

 Проблема безпеки дорожнього руху серед пріоритетів у Президента України та всього Уряду. Про це заявив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій під час запуску Аналітичного центру безпеки дорожнього руху за участі Президента України Володимира Зеленського та Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Захід відбувся сьогодні, 12 березня 2020 року, у м. Київ.

«Приємно бачити старт проекту, яким особисто активно займався останній рік. А ще дуже важливо, що проблема безпеки дорожнього руху серед пріоритетів у Президента та всього Уряду. Тільки за 2019 рік на дорогах України загинуло 3454 людей. Це більше, ніж в Китаї померло від початку епідемії коронавірусу. Декілька десятків українців гинуть у ДТП щотижня. 40% ДТП трапляються через перевищення швидкості. Як сказав сьогодні Президент України Володимир Зеленський під час запуску Аналітичного центру безпеки дорожнього руху – це справжня війна на дорогах всередині країни і якомога швидше потрібно її зупинити. Моїм завданням було зробити так, щоб система автоматичної фотовідеофіксації дорожнього руху в Україні, про необхідність запровадження якої говорили ще з далекого 2010 року, нарешті була створена та запрацювала. Сказано – зроблено. Відсьогодні розпочинаємо її впровадження по всій країні», – заявив Владислав Криклій.

Очільник Міністерства підкреслив, що для цього Мінінфраструктури спільно з МВС і Національною поліцією наприкінці минулого року провели всю необхідну роботу: «Закупили все необхідне для центру обробки даних та облаштування робочих місць. 30 автоматичних відеокамер уже передали Укравтодору і їх встановлюють у Київській області. 20 камер отримало місто Київ. Ще 5 камер у Одесі. До кінця березня буде 55 повноцінно функціонуючих камер. І це тільки початок. До кінця року придбаємо ще 220 відеокамер на дороги державного значення і система запрацює на повну».

Міністр інфраструктури зазначив, що система поки працюватиме в тестовому режимі, але з травня за порушення ПДД, що зафіксовано камерою, буде відповідний штраф. «Повідомлення про штрафи можна буде отримати у тому числі через додаток Дія, адміністративну постанову – через Укрпошту. Все буде об’єктивно та мінімізує людський фактор. Ми відновлюємо автошляхи не для перегонів, а безпечної та комфортної їзди. Тому закликаю всіх водіїв дотримуватися ПДД і завжди думати про своє життя, рідних і близьких. Нас всіх чекають вдома!», – наголосив Владислав Криклій.

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close