Закон

Як забрати евакуйований автомобіль – відеоінструкція

Набагато вигідніше ставити машину за правилами і позбавити себе всіх цих проблем.

Крім фінансів доведеться втратити ще час і нерви facebook.com

Продовжуємо розбиратися в нових реаліях автомобільної життя, після повернення евакуаторів і початку роботи паркувальних інспекторів у Києві. Сьогодні поговоримо про те, як повернути евакуйоване авто. Інструкцію з видеопримером опублікував Центр організації дорожнього руху Києва в Facebook.

Читай також: Що робити, якщо евакуювали автомобіль

Спершу потрібно відправитися на вулицю Народного Ополчення 9 і забрати копію акта про евакуації машини. Там же складуть админпостановление – в даному випадку про парковці машини на смузі для громадського транспорту.

Після цього водієві слід їхати за адресою – вулиця Довнар-Запольського 8. Тут можна оплатити послуги евакуатора і знаходження машини на штрафмайданчику. Після цього водій може їхати на вулицю Хоткевича 20Б, щоб забрати свою машину.

Читай також: Тепер за “красиві“ номери на авто доведеться платити до 30 тисяч гривень

Підведемо підсумки. Штраф обійдеться в 510 гривень, евакуатор – від 720 гривень залежно від розміру авто, послуги штрафмайданчики – 586 гривень за дві доби, тому що автомобіль можна буде забрати тільки на наступний день.

А ще згадайте про втрачений день. Та й нервів доведеться витратити чимало. Тому набагато вигідніше ставити машину за правилами і позбавити себе всіх цих проблем.

Раніше повідомлялося, які нові переваги отримають власники електроавтомобілів від нової Ради.

n.ivko

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close