Закон

Як розмитнити автомобіль, оформлений на фірму за кордоном

Звертатися за допомогою потрібно обов’язково тільки до фахівців, які беруть гроші за фактом виконання робіт.

У разі наявності дійсної страховки та інших документів, процедура досить проста depositphotos.com

Наближається закінчення строків пільгового розмитнення “евроблях”, тому власники автомобілів змушені поспішати з їх оформленням. Але що робити, якщо автомобіль оформлений на закордонну фірму, яка перестала існувати. Про це розповіли Факти.

Читай також: У Києві запропонували обмежити швидкість до 30 км на годину

У разі наявності дійсної страховки та інших документів, процедура зняття з обліку досить проста і обійдеться всього в 200-500 євро (залежить від типу авто). У цьому випадку машину навіть не доведеться переганяти назад у країну реєстрації.

Якщо страховка прострочена, машину за кордон везти все ж доведеться – для одержання страховки необхідно пройти техогляд. А враховуючи, що авто в базах даних вже немає, її доведеться ставити на облік і тільки після цього знімати.

Читай також: Скандальні “добровільні внески” при розмитненні евроблях принесли 312 млн грн

Якщо у автомобіліста немає купчої на машину, а компанія вже збанкрутувала, то потрібно дізнатися, чи залишилися у компанії борги. Якщо ні – цілком можливо, що через держструктури оформити всі договори на нового власника. Якщо у компанії є борги, оформити автомобіль на нового власника буде дуже складно і навряд чи буде коштувати зусиль.

Важливо пам’ятати, що звертатися за допомогою в цьому питанні потрібно обов’язково тільки до фахівців, які беруть гроші за фактом виконання робіт, інакше є великий ризик нарватися на шахраїв.

Читай також: “ДАІ ДНР” буде вилучати автомобілі з українською реєстрацією

Оплачувати такі послуги, як зняття з обліку коштує теж самостійно – це можна зробити за допомогою переказу на рахунок сервісного центру через онлайн-банкінг навіть з України.

Раніше повідомлялося, що Мін’юст передав конфісковані “евробляхи” в армію – ЗМІ.

n.ivko

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close