Закон

Що змінилося в умовах перетину кордону під час воєнного стану

Для недопуску осіб, які можуть бути пов’язані з організацією неправомірних дій буде проводиться посилена перевірка іноземців.

Посилений контроль буде також і на лінії розмежування в зоні ООС apostrophe.com.ua

У уникнення виникнення непорозумінь, в Держприкордонслужбі прояснили, як введення воєнного стану вплине на процедуру перетину кордону.

Читай також: Військове положення: Хто має право зупиняти авто і як себе вести

За словами представників Держприкордонслужби, для громадян України майже нічого не зміниться, хіба що, у Росії радять не їздити з-за того, що на кордоні можуть просто “загорнути” без пояснень причин.

А от іноземців чекають зміни. Для недопуску на територію України осіб, які можуть бути пов’язані з організацією провокаційних і неправомірних дій буде проводиться посилена перевірка іноземців, у тому числі – громадян Російської Федерації. Якщо у таких осіб будуть відсутні документи, або у них виникнуть труднощі з поясненням причини візиту, можуть відмовити у в’їзді.

Читай також: Червоні поворотники: Українських водіїв попередили про нові штрафи

Крім цього, посилений контроль буде на лінії розмежування в зоні ООС – в’їзд іноземцям також буде обмежений. Виняток – іноземці-представники деяких організацій (ООН, ОБСЄ, Червоний Хрест), особи з документами про постійне проживання на окупованій території, або при перетині з гуманітарною метою.

Раніше повідомлялося, що може помінятися для водіїв при військовому положенні.

n.ivko

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close