Закон

Запрацював онлайн-сервіс для перевірки свідоцтва про реєстрацію авто

У зв’язку з нинішньою специфікою, перевірити дійсність свідоцтва про реєстрацію авто найманих осіб було неможливо.

Сервіс працює в тестовому режимі і містить дані лише починаючи з 2013 року hsc.gov.ua

В Україні запустили онлайн-сервіс для перевірки свідоцтва про реєстрацію авто. Про це повідомив на прес-конференції начальник Головного сервісного центру МВС України Владислав Криклій.

Читай також: Туман і холод спотворюють показання радарів Trucam – виробник

Для отримання інформації потрібно просто ввести серію і номер свідоцтва про реєстрацію в спеціальною формою на сайті. Сервіс покаже такі дані, як марка і модель авто, номер кузова, колір та інше. Інформація про власника показуватися не буде.

За словами Криклія, даний ресурс буде корисний, наприклад, для компаній, які займаються перевезеннями (у тому числі каршеринги, таксі, перевезення вантажів та інше), так як в нинішніх умовах перевірити дійсність свідоцтва про реєстрацію авто найманих осіб було неможливо.

Читай також: На Волині митники в три рази завищують вартість розмитнення “евроблях“

В підсумку стали дуже частими ситуації, коли недобросовісні перевізники просто зникали на своєму авто разом з вантажем. Тепер же з’явилася можливість перевіряти автомобіль перед підписанням контракту.

Поки сервіс працює в тестовому режимі і поки що містить дані лише починаючи з 2013 року. Користування сервісом безкоштовно і доступно для всіх.

Раніше повідомлялося, що на дорогах стануть обов’язковими спеціальні противоотражающие екрани.

n.ivko

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close