Закон

Для кого розмитнення “евроблях” може стати безкоштовною

Для силовиків хочуть ввести нульову розмитнення, а волонтерів, які ввозили автомобілі для армії хочуть звільнити від відповідальності.

Штрафувати можуть і волонтерів, які ввозили авто для військовослужбовців facebook.com

Нові правила розмитнення можуть сильно вдарити по кишенях “евробляхеров”. Так, через 180 днів після прийняття нового закону, поліція може жорстко штрафувати всіх любителів кататися на нелегальних “евробляхах”. І всі повноваження для цього у правоохоронців є.

Читай також: Расстаможка “евроблях”: Як не переплатити і обійти всі “підводні камені”

Повідомляється, що жертвами штрафів можуть стати як волонтери, які пригнали транспортні засоби для учасників ООС, так і самі военослужащие, які користуються “бляхами”.

А волонтери, які ввозили авто на своє ім’я цілком можуть отримати повістку про порушення справи за фактом недотримання норм митного або податкового кодексів.

Читай також: Продовження знижки в 50% на розмитнення “евроблях” скасовується – Південця

Як повідомляє Autoria, щоб вирішити це питання, нещодавно був зареєстрований законопроект, яким пропонується звільнити від відповідальності волонтерів, які ввезли закордонні автомобілі та передали їх до 25 листопада 2018 року в установленому порядку ВСУ, Нацгвардії, МВС, СБУ та іншим силовим структурам, які беруть участь в ООС. А силовикам пропонується ввести можливість безкоштовного розмитнення таких авто.

Раніше повідомлялося, що юристи назвали штраф, який патрульні виписують незаконно.

n.ivko

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close