Закон

Расстаможка “евроблях”: Як не переплатити і обійти всі “підводні камені”

Багатьох автомобілістів зупиняє від легалізації “евроблях” нерозуміння процедури розмитнення і боязнь “підводних каменів”.

Все необхідне для расстаможки можна підготувати самостійно hsc.gov.ua

Не так давно в Україні набули чинності нові правила розмитнення автомобілів. За новими правилами у поліції з’явилися повноваження зупиняти автомобілі на єврономерах для перевірки легальності їх перебування, а значить кататися на “евробляхах“ без проблем вже не вийде.

Читай також: Продовження знижки в 50% на розмитнення “евроблях“ скасовується – Південця

Багатьох автомобілістів зупиняє від легалізації “евроблях“ нерозуміння процедури розмитнення і боязнь “підводних каменів“ – так, нещодавно повідомлялося про те, що активізувалися шахраї, які заробляють на “евробляхерах“. Заробити не проти і жителі країн, в яких найчастіше купували “евробляхи“, наприклад, в Литві.

Як не переплатити і не потрапити в пастки шахраїв розповів блогер Олександр Куницький (zpsanek). Відео-репортаж опублікував Autoria. Олександр показав процедуру розмитнення на прикладі свого друга-власника “евробляхи“. Зокрема, блогер не радить погоджуватися на “вигідні“ пропозиції невідомих “фахівців“ знайти юридичних власників авто за кордоном і підготувати документи за фінансову винагороду.

Читай також: Продовження знижки в 50% на розмитнення “евроблях“ скасовується – Південця

За словами Олександра, процедура не така вже й складна і все необхідне можна підготувати самостійно. Герої ролика зібрали необхідні документи, написали заяву, заповнили декларацію і звернулися в митний пост в Харкові. У відео йдеться про підготовку документів, процедурою оформлення та про суми, які необхідно сплатити.

Раніше повідомлялося, що в Польщі підняли вартість переоформлення авто для “евробляхеров“ з України.

n.ivko

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close