Закон

Розмитнення яких “евроблях” стала дійсно вигідніше

Істотно заощадити зможуть тільки ті, хто готовий купити собі новий автомобіль.

Для покупців старих і старих авто розмитнення зменшилася незначно depositphotos.com

В Україні набули чинності нові правила розмитнення “евроблях“. Незважаючи на вимоги автомобілістів, розмитнення не стала доступною, хоч і зменшилася в деякій мірі.

Читай також: Що можна зробити з “евробляхой“: ТОП-7 варіантів

З’ясувалося, що в залежності від типу та об’єму двигуна, розмитнення за новими правилами в середньому обійдеться на 25-30% дешевше, порівняно зі старими умовами. Про це свідчать розрахунки експерта з інвестицій та прогнозування European Analytical Centre Вадима Бардася, повідомляє 24 канал.

Найбільш вигідними нові правила стануть для бажаючих ввезти нові та мало використані авто. Наприклад, акциз на Toyota Land Cruiser за старими правилами становив 14 000 євро, а зараз – всього 600 – 900. За Mercedes-Benz S-Class з об’ємом в 4608 кубів раніше довелося б заплатити 10 100 євро, а зараз – 460. Таким чином нові авто навіть з розмитненням купувати дешевше за кордоном, ніж в Україні.

Читай також: Кабмін затвердив правила розмитнення “евроблях“: Нова покрокова інструкція

А ось більш старі і автомобілі, що всі так само влетять в копієчку – в залежності від віку, у багатьох вся случаае розмитнення обійдеться дорожче самого авто. Так, за перший розмитнений за новими правилами автомобіль в Україні довелося заплатити на митниці 49,3 тисячі гривень, що трохи менше вартості цього б/у авто в ЄС. А треба ще врахувати те, що ця сума розрахована зі знижкою в 50% за розмитнення в перші 90 днів після прийняття закону. Таким чином, істотно заощадити зможуть тільки ті, хто готовий купити собі новий автомобіль.

Растаможка каких "евроблях" стала действительно выгоднее

Як змінився розмір акцизу для нових авто 24tv.ua

Растаможка каких "евроблях" стала действительно выгоднее

Авто вигідніше купувати за кордоном, але в пільговий період 24tv.ua

Раніше повідомлялося, що в Мережі знайшли відеосюжет про протести “евробляхеров“ в 1999 році.

n.ivko

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close