Закон

Військове положення: Хто має право зупиняти авто і як себе вести

“Гальмувати” авто на час військового положення зможе не тільки поліція, але і інші структури.

Водіям варто вести себе максимально раціонально Facebook.com

У 10 областях України на 30 днів було введено військове положення. А це означає, що водіям потрібно приготуватися до нових правил, щоб уникнути в майбутньому неприємностей.

Читай також: Введення військового положення: Що може помінятися для водіїв

Зокрема, “гальмувати“ авто в цей час зможе не тільки поліція, але і інші структури. А саме – МВС (у тому числі і Нацполиция), СБУ, Нацгвардія, Держприкордонслужба, Держмитслужба, Державна фіскальна служба і Збройні сили.

Всі ці силові структури мають повноваження зупиняти автомобілі,перевіряти документи, при необхідності проводити огляд авто і речей. Про це говорить Постанова КМУ № 544 від 22.07.

Читай також: Легендарне “авто Шварцнеггера“ несподівано продають в Києві

Конкретних правил на цей рахунок немає, але швидше за все повноваження матимуть не всі працівники вищеназваних структур, а тільки окремі патрулі.

Але в будь-якому випадку водіям не варто “мерятся правами“ в даній ситуації і вести себе максимально раціонально: виконувати вимоги, не йти на конфлікт. Питати про причини зупинки також немає сенсу – законним відповіддю буде “воєнний стан“. Знімати на відео зупинили співробітників не варто.

Раніше повідомлялося, що український військовий вистрибнув з руху танка і станцював.

n.ivko

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close