Закон

Кабмін затвердив правила розмитнення “евроблях”: Нова покрокова інструкція

Затверджені умови стосуються авто, які були ввезені в Україну у період з 1 січня 2015 року, до набрання чинності прийнятого нещодавно закону №8488.

Розмитнювати буде будь-який орган доходів і зборів, при пред’явленні автомобіля Facebook.com

Кабмін затвердив тимчасовий порядок розмитнення закордонних автомобілів. Документи опублікувало РБК-Україна.

Читай також: Як розмитнити “евробляху“: Порядок дій

Затверджені умови оформлення стосуються автомобілів, які були ввезені в Україну у період з 1 січня 2015 року, до набрання чинності прийнятого нещодавно закону №8488 “Про внесення змін у Митний кодекс України та деякі законодавчі акти України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України“.

За затвердженими правилами розмитнення буде оформлятися за чинними законами України з такими особливостями:

  • Розмитнення буде здійснюватися будь-яким органом доходів і зборів, при пред’явленні автомобіля цього органу.
  • Декларантом автомобіля має право виступати фізособа-резидент (громадянин України), якому належить авто, або який має повноваження розпоряджатися ним. Від його імені декларування авто може здійснювати митний брокер.
  • Для митного оформлення необхідно подати електронну митну декларацію, заповнену в звичайному порядку, встановленому законом.
  • Разом з декларацією необхідно подати документ, який визначає вартість авто, реєстраційний документ на авто, виданий країною реєстрації транспортного засобу, а також документ, що підтверджує право власності, або право розпоряджатися і декларувати автомобіль на території України.
  • Якщо у митників виникнуть сумніви в заявленій вартості авто, вони можуть винести рішення про коригування вартості, видавши картку відмови з вичерпним зазначенням причин (у правилах докладно зазначено, інформація з яких джерел буде вважатися достовірною і на яких підставах митники можуть порахувати заявлену суму заниженою).
  • Оплата необхідних митних платежів лягає на декларанта, або на уповноважену ним особу.
  • Після подачі електронної митної декларації, декларанту повідомлять, коли потрібно доставити оформляється авто в зону митного контролю.
  • Якщо після пред’явлення авто і сплати зборів не буде причин затримувати автомобіль, декларанта повідомлять про те, що машину можна забрати.

Кабмин утвердил правила растаможки "евроблях": Новая пошаговая инструкция

Раніше повідомлялося, що сервісні центри МВС буде розмитнювати “евробляхи“ в режимі 24/7.

n.ivko

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close