Закон

Вже завезені “евробляхи” не покарають: Як водії легко обійдуть штрафи

Закон був створений, щоб вирішити проблему нерозмитнених автомобілів в Україні.

Боротися з уже ввезеними авто буде важко. Facebook.com

Нещодавно ВР прийняла законопроект №8488, спрямований на посилення відповідальності за користування “евробляхами“. Але боротися з допомогою цього законопроекту вже з ввезеними авто буде важко. Про це в коментарі Обоз.ТВ повідомила юрист Ольга Ніколаєнко.

Читай також: Депутати прийняли закон про “евробляхах“: Якою буде “нова“ розмитнення

Закон був створений, щоб вирішити проблему нерозмитнених автомобілів в Україні. Зокрема, рішення депутатів створило можливість жорстко штрафувати “евробляхеров“ за користування закордонними автомобілями.

Докладніше про те, якими будуть штрафи можна почитати в одній з попередніх публікацій. Якщо коротко – раніше “евробляхеров“ можна було штрафувати тільки один раз на 8500 гривень, після чого автомобілісти продовжували спокійно користуватися “евробляхами“ (за законом двічі за одне порушення карати не можна).

Читай також: Не тільки українська проблема: Як борються з “евробляхами“ в Італії

За прийнятим законом правила змінили і тепер сума штрафів істотно збільшується в залежності від того, наскільки сильно прострочені терміни перебування авто в Україні.

Тим не менш, проти вже ввезених автомобілів, за які заплатили штраф до 8500 гривень за старими правилами, використовувати нові штрафи буде важко, адже закон зворотної сили не має.

Раніше повідомлялося, що в Україну може хлинути потік старих німецьких автомобілів.

Хочеш бути в курсі останніх автомобільних новин? Підпишись на сторінку АВТО Bigmir)net на Facebook.

n.ivko

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close