Закон

Шахраї по-новому збувають крадені авто і “евробляхи”: Розкрита схема

В Україні почастішали ситуації підробки номерів для продажу крадених авто.

Відрізнити “близзнеца” від оригіналу зможе тільки експерт depositphotos.com

В Україні почастішали ситуації підробки номерів для продажу крадених авто. Про це повідомляє експерт з безпеки Сергій Кириленко у коментарі Сегодня.

Читай також: Таксисти масово “розводять“ українців: Як захистити свої права

На крадені в Україні, або за кордоном автомобілі вішають номери інших існуючих автомобілів тієї ж моделі, господарі яких можуть знаходитися в іншій частині країни і ні про що не підозрювати. Таким чином, у одного авто може бути відразу декілька “близнюків“. Інформацію беруть з бази даних, тому нелегальний “близнюк“ може виявитися буквально у будь-якого авто.

І якщо “близнюка“ зробити досить добре, відрізнити його від оригіналу зможе тільки експертна оцінка. Особливо складно організувати перевірку автомобілів з окупованих територій.

Читай також: “Жертву пропускають на кільці“: В Мережі розповіли про нову автоподставе

Щоб не попастися на “розлучення“, покупцеві необхідно бути дуже обережним. Непрямі ознаки, які повинні насторожити при купівлі автомобіля – якщо авто стоїть на обліку в одному місті, сам власник з іншого, а продаж відбувається в третьому. Також має збентежити необґрунтовано низька ціна.

Статистика таких злочинів відсутня, але схожим чином може проходити збут нерозмитнених автомобілів з Європи, під виглядом авто української реєстрації.

Раніше повідомлялося, що розкрита свіжа схема “розводу“ водіїв.

n.ivko

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close