Закон

Є ймовірність, що президент ветує закони про “евробляхах”

Рішення президента залежить скоріше всього від тиску депутатів, чиї інтереси зачепить прийняття нового закону.

У деяких політиків на ввезення “евроблях” побудований неймовірно прибутковий бізнес wikipedia.org

Власники “евроблях“ залишилися вкрай незадоволені прийнятими недавно змінами в правила розмитнення закордонних автомобілів. На думку автомобілістів, депутати так і не дослухалися до пропозицій активістів.

Читай також: Депутати прийняли закон про “евробляхах“: Якою буде “нова“ розмитнення

Тому майже відразу після голосування прозвучали заклики до президента України Петру Порошенку ветувати закони. В іншому випадку власники нерозмитнених авто пообіцяли провести масові акції протесту.

Є шанси, що прийняті закони все-таки скасують – про це розповів генеральний директор Всеукраїнської Асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко, повідомляє Авто 24.

Читай також: Як розрахувати суму розмитнення “евроблях“ за новими правилами

На думку Назаренка, у деяких політиків на ввезення “евроблях“ побудований неймовірно прибутковий бізнес. Прийняття нових законів буде означати кінець “евробляхам“, а разом з ним і всього заробітку. А значить, депутати будуть робити все, щоб відкласти їх прийняття. Експерт звертає увагу на те, що деякі нардепи вже намагаються заблокувати закон у Верховній Раді.

Вигідні умови для розмитнення цих депутатів теж не вигідні – їм потрібно, щоб “евробляхи“ продовжували ввозитися нелегально. Тому, ветування нових законів президентом зіграє скоріше на руку недобросовісним депутатам, так як після скасування законів настане тривалий період нових переговорів про правила розмитнення.

Читай також: У скільки обійдеться розмитнення евроблях “по-новому“: ТОП-5 прикладів

Тому рішення президента залежить скоріше всього від тиску депутатів, чиї інтереси зачепить прийняття нового закону.

“Гроші там величезні і ставки великі! Якщо “проб’ють“ вето, то бізнес бляхобизнесменов продовжиться, а якщо Закон набере чинності, всі кинуться на розмитнення, а до бляхобизнесменам ніхто не прийде і їх бізнесу прийде кінець“, – підсумував Назаренко.

Раніше повідомлялося, що нові правила розмитнення: експерт назвав головні недоліки.

n.ivko

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close