Закон

Поїздки за кордон: Про що пам’ятати, щоб уникнути неприємностей

Виїжджаючи за кордон українці ризикують зіткнутися з безліччю неприємностей.

На жаль, не всі поїздки закінчуються тільки позитивними емоціями depositphotos.com

Виїжджаючи за кордон українці ризикують зіткнутися з безліччю неприємностей. Як підготуватися до поїзді і що робити в разі неприємностей розповіли Вести.

1. Страховка

Читай також: “Евробляхеры“ підло використовують неблагополучних людей для ввезення авто

Перше, про що потрібно пам’ятати – наявність страховки. Вимушене звернення за медичною допомогою може обійтися в дуже велику суму.

Важливо відповідально підійти до вибору страхової компанії. Вся справа в тому, що українські компанії не працюють в Європейському союзі безпосередньо, а мають партнерів у вигляді європейських страхових компаній. Хто саме буде займатися питаннями по купленому вами полісу потрібно з’ясувати ще до поїздки.

Читай також: В Україні почалося полювання на нелегальні заправки

По страховці ви можете розраховувати на невідкладну допомогу. Якщо допомога таким не є (наприклад, її можна відкласти з допомогою знеболюючих), то вам можуть і не надати допомогу.

2. Допомога посольства

Потрібно обов’язково виписати, а краще запам’ятати номер телефону посольства. Допомога може знадобитися по цілому ряду питань. Бували, наприклад, випадки, коли туристів при перетині кордону на зворотному шляху затримували і вони перевищували належний термін перебування за візою. Або – втрата документів, або ситуації, коли турист виявляється за кордоном без грошей. Такі питання може вирішити звернення в консульство.

3. Допомогу місцевій поліції

Читай також: Українцям дозволили ловити за руку чиновників-хабарників

Також варто запам’ятати номер поліції і швидкої країни в яку ви приїхали. У випадку, наприклад, крадіжки, необхідно звернутися в поліцію.

Поездки за границу: О чем помнить, чтобы избежать неприятностей

Про що потрібно пам’ятати, готуючись до поїздки за кордон vesti-ukr.com

Раніше повідомлялося, що українців захистять від підроблених поліцейських.

n.ivko

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close