Закон

Власники “евроблях” ризикують втратити авто з-за нових правил паркування

“Евробляхерам“ доведеться бути дуже обережними і намагатися зовсім не порушувати правила.

Повернути эвакуированную евробляху буде дуже складно depositphotos.com

За новими правилами паркування у власників автомобілів на єврономерах можуть вилучити автомобіль. Про це повідомляє директор Асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко.

Читай також: Дівчина на “евробляхе“ по-циркового припаркувалася у Львові

З недавніх пір автомобілі, які припарковані з порушенням в окремих випадках можуть евакуювати на штрафмайданчик. Саме в цьому криється небезпека для власників автомобілів з еврономерами.

Забрати евакуйований автомобіль на єврономерах може виявитися дуже складно. За законами, це зробити зможе або особа, яка ввезла авто, або особа, яка перебувала в авто в момент вчинення порушення.

Читай також: У Києві зняли Lanos з загадковими еврономерами

Якщо власник “евробляхи“ сам ввозив авто, а авто перебувало на території України більше, ніж треба, то власника можуть притягнути до відповідальності.

А якщо автомобіль ввозився на іншу особу, то для його повернення доведеться показувати довіреність, що теж може привернути увагу митників.

Читай також: У Києві зняли інтригуюче відео чоловіки на капоті “евробляхи“

Також працівники штрафмайданчики можуть не повернути авто, заявивши, що неможливо встановити, хто був в авто на момент вчинення порушення. І стануть пропонувати, щоб авто забрав той, хто його ввіз. Тут можуть виникнути великі труднощі, якщо авто ввозилося на підставну особу – часто документи при ввезенні оформляють на малозабезпечених людей, яких потім знайти просто нереально.

А ще авто можуть не віддати, сказавши, що його вже забрали – за словами експерта, довіреності зараз без проблем продають в інтернеті.

У підсумку, “евробляхерам“ варто бути дуже обережними і намагатися зовсім не порушувати правила паркування.

Раніше повідомлялося про те, що вас чекає, якщо ви вирішите пригнати авто з Німеччини.

n.ivko

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close