Закон

Українських водіїв нахабно “розводять” евакуаторники – ЗМІ

Водіїв змушують платити за послуги евакуатора втридорога.

На думку журналістів, організатори тендеру зробили все, щоб він не відбувся bihus.info

Українців продовжують змушувати платити за послуги евакуатора втридорога незрозумілої компанії. Про це повідомляється в журналістському розслідуванні “Наші гроші з Денисом Бігусом”.

Читай також: Посилення штрафів: Експерт пояснив, чому не потрібно турбуватися

Раніше bigmir)net вже публікував результати журналістського розслідування з приводу сумнівних правових підстав роботи евакуаторів в Києві. Тоді з’ясувалося, що за послуги евакуаторів доводиться платити незрозумілої компанії ТОВ “Вейп Естейр“ за завищеною в три рази ціною.

Ця компанія не вигравала жодних тендерів і зареєстрована в Маріуполі на жінку, яка ще влітку шукала роботу продавщицею. Більше того, компанія навіть не проводить ніяких робіт, а просто отримує більшу частину грошей з кожного чека. За фактом же евакуює авто інша організація.

Читай також: Набули чинності нові правила паркування – що потрібно знати

Тоді МВС пояснило, що до послуг ТОВ “Вейп Естейр“ змушені звернутися тому, що в столиці немає бажаючих займатися евакуацією автомобілів.

22 серпня повинен був пройти тендер, але він не відбувся, тому що на нього ніхто не заявився. ТОВ “Вейп Естейр“ знову опинився монополістом у сфері евакуації.

Читай також: Опублікували фото найкрасивішого в історії евакуатора

Але на думку журналістів, організаторами тендерів було зроблено все, щоб вони не відбулися. Зокрема єдиний анонс про тендер був опублікований у вигляді замітки в газеті “Голос України“ між повідомленням про втрату паспорта та повідомленням сільськогосподарського підприємства в Чернігівській області. Електронні системи публічних закупівель організатори тендеру підозріло ігнорують.

Украинских водителей нагло "разводят" эвакуаторщики - СМИ

Анонс тендеру знайти дуже непросто bihus.info

Украинских водителей нагло "разводят" эвакуаторщики - СМИ

Розмір оголошення менше, ніж п’ятикопійчана монета bihus.info

Раніше повідомлялося, що робити і скільки доведеться заплатити, якщо у вас евакуювали автомобіль.

n.ivko

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close