Закон

Стало відомо, як патрульні провокують водіїв на штрафи

Для тих, хто не хоче втратити права на рік і отримати штраф в 10 200 гривень.

У зоні ризику опиняються, як не дивно, тверезі водії depositphotos.com

Зафіксована нова махинационная схема, яку використовує патрульна поліція, щоб виписувати більше штрафів за водіння в стані алкогольного сп’яніння. У зоні ризику опиняються, як не дивно, тверезі водії. Про це повідомляє Авто24.

Читай також: Водіїв зобов’яжуть передавати документи в руки патрульних – депутати

Як відомо, патрульні не можуть зупиняти водіїв спеціально для перевірки на алкогольне сп’яніння. Але, якщо при легітимною зупинці, патрульний бачить, що водій явно нетверезий, він може запропонувати пройти медичний огляд.

Хитрість полягає в тому, щоб зупинити автомобіль і запідозрити стан алкогольного сп’яніння у свідомо тверезого водія. Деякі автомобілісти реагують на такі нічим не обґрунтовані підозри емоційно і відмовляються проходити огляд.

Читай також: Поліція придумала новий спосіб “розводити“ водіїв

В цьому і полягає підступ. Відмова від проходження тестів на алкоголь, як показує практика, найчастіше прирівнюється до їх позитивного результату. І довести, що жодних ознак сп’яніння на момент зупинки не було виявляється нереально.

Як показує статистика, більшість протоколів за водіння в нетверезому вигляді виписуються саме внаслідок відмови пройти тести.

Читай також: Як легко перевірити наявність штрафів за порушення ПДР

У підсумку, якщо водій тверезий, відмовлятися від проходження тестів не варто. Крім того, якщо підозри поліцейського не підтвердяться, водій може написати скаргу на поліцейського на неправомірність дій.

Раніше повідомлялося, наскільки можна довіряти автосигналізації.

n.ivko

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close