Закон

Журналісти порахували реальну вартість проїзду по платних дорогах

Розрахована вартість сильно відрізняється від озвученої раніше міністром інфраструктури Омеляном.

Вартість проїзду між Києвом і Білою Церквою може обійтися в 62 гривні depositphotos.com

Читай також: Реєстри авто і меддовідок: Які сюрпризи чекають українських водіїв восени-2018

В Україні вже давно анонсували будівництво низки платних доріг. Офіційна вартість проїзду поки невідома, її обіцяють повідомити після того, як будуть проведені всі тендери. А до тих пір журналісти ZIK вирішили самостійно розрахувати можливу вартість.

Вже давно на слуху проект спорудження автобану між Києвом і Білою Церквою. Для побудови дороги будуть залучати інвестора, але вже через 25 років після початку експлуатації її планують повернути у власність держави.

Читай також: Штрафи за порушення ПДР підвищать в 17 разів – Верховна Рада

Для розрахунків можливої вартості проїзду потрібно знати, у скільки обійдеться сама дорога. Раніше її оцінювали в 300 мільйонів євро, що в перерахунку на нашу валюту становить понад 9 мільярдів гривень. Якщо припустити, що машинопотік між Києвом і Білою Церквою збережеться на нинішньому рівні, а саме – близько 40 000 автомобілів на добу, то вартість проїзду в одну сторону обійдеться в 62 гривні. З такою ціною дорога окупиться всього за 10 років.

Розрахована журналістами вартість сильно відрізняється від озвученої раніше міністром інфраструктури Володимиром Омеляном. За його заявою, ціна за один кілометр проїзду може скласти від 7 до 23 гривень.

Раніше повідомлялося, що поліція істотно занижує кількість жертв ДТП.

n.ivko

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close