Закон

Смертельні ДТП: Скільки платять мажори, щоб “відмазатися”

Як виявилося, життя людини в Україні коштує небагато.

В середньому за смертельне ДТП мажори платять по 20 тисяч доларів depositphotos.com

Випадками смертельних ДТП, коли багатого винуватця-мажору несподівано відпускають, наше суспільство вже давно не здивуєш. Журналісти програми “Право на правду з Дмитром Гнапом“ дізналися, у скільки мажорам обходиться смерть людини.

Читай також: П’яне ДТП в Києві: Винуватець втік з пасажиром і пляшкою горілки

З’ясувалося, що “відмазатися“ коштує порівняно небагато – в середньому 20 тисяч доларів. Багаті винуватці ДТП підкуповують за копійки родичів загиблих і ті відмовляються від претензій.

У підсумку мажори, які на величезній швидкості збивають людей на пішохідному переході і навіть не думають зупиниться, щоб надати першу допомогу, отримують лише умовне покарання.

І в цьому немає жодних порушень закону. Судді дійсно можуть обмежуватися умовним терміном, якщо родичі загиблого в ДТП відмовляються від претензій. Можуть, правда, і не обмежуватися і карати по повній строгості, але частенько мажорів все ж звільняють із залу суду.

Автор розслідування вважає, що не обходиться без корупційних схем, які допомагають пом’якшити суддю і зробити його більш співчутливим до винуватця.

Раніше повідомлялося, що в Україні скасують медичні довідки для водіїв.

n.ivko

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close