Закон

Перші водійські права повертати більше не будуть

Водії-початківці, яких за рішенням суду за порушення правил позбавляли права керування автомобілем, не зможуть отримати водійське посвідчення.

Перші водійські права, якщо їх відібрав суд, повертати не будуть depositphotos.com

Кабмін затвердив зміни в порядок видачі водійського посвідчення, згідно з якими водіям-новачкам, яких позбавили права управлінням транспортним засобом, не будуть повертати дане посвідчення.

Читай також: Українцям доведеться міняти автоправа: як це працюватиме

Відповідну постанову опубліковано на сайті уряду.

“Документом передбачено, що повернення водійського посвідчення особам, які одержали його вперше і позбавлені права на керування транспортними засобами, не здійснюється“, – зазначено в поясненні на сайті Кабміну.

Нагадаємо, в листопаді 2017 Кабмін вирішив, що перше водійське посвідчення будуть діяти тільки два роки. Водій має право обміняти посвідчення на постійне, якщо протягом цих двох років він не “заробив“ три або більше адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху. Відновити права можна після успішного проходження іспитів.

Починаючим водіям заборонено їздити швидше 70 км/год.

Нагадаємо, у Харкові Олена Зайцева за кермом Лексуса насмерть збив шістьох пішоходів. Дівчина зізналася, що два роки тому отримала права і за цей час шість разів притягувалась до адміністративної відповідальності.

Нагадаємо також, що в квітні МВС запустив онлайн-помічник для отримання водійських прав.

budulai

Tags

Related Articles

Back to top button
Close
Close